buttprofhiterplipiguasodorjuggtalev.xyz

are not right. Let's discuss..

Menu

Category «Classic Rock»

Gjeologes - Syzana Tahirsylaj - Baladë Nizamesh (Cassette, Album)

Comments 9

  • Tahirsylaj ka bërë të ditur vitin se kur temperaturat më të larta të regjistruara ndonjëherë. “Sipas të dhënave tona nga viti , temperatura më e lartë e shënuar ndonjëherë është 39 gradë celcius në Prizren në vitin me matje profesionale nën hije.
  • Trending. Kotli Sattian; Local transporters lower bus fares after the instruction by the government, Rates announced on local routes; Kallar Syedan; According to the district administration of Rawalpindi, confirmed with coronavirus, While75 have died so far in eight Tehsils of Distt Rawalpindi.
  • Me fillimin e muajit mars, temperaturat në vend kanë filluar të ngritën. Gjatë ditëve në vijim do të mbretërojë mot i ngrohtë dhe tipik pranveror. Këtë e ka bërë të ditur për Express, eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj Java që vjen do të fillojë me mot dukshëm më të .
  • Profesori Tahirsylaj tha se edhe muaji mars do të jetë stabil. “Temperaturat, -5, -8, të lartat 2 gradë, nga e mërkura do të ketë ngritje enorme të temperaturave maksimale të cilat do të jenë deri në fund të javës. Bora e cila ka rënë është normale, jemi në stinën e dimrit.
  • Tahirsylaj ka bërë të ditur se gjatë muajit korrik do të ketë ngritje të temperaturave, ku ato maksimalet mund të shkojnë deri në 39 gradë celsius. “Kjo gjendje do të vazhdojë. Muaji korrik do të jetë më i nxehti gjatë stinës së vitit. Temperaturat mund të shkojnë deri në 39 gradë celsius.
  • Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj, ka tregue se çfarë moti ka me mbajtë ditëve në vazhdim mbi vendin tonë. “Temperaturat janë më të rritura se sa vitin e kaluar, por ka edhe reshje lokale shiu, para dy ditësh kishte edhe reshje breshëri në disa lokalitete, ku ka pasur edhe dëme në rajon e Pejëbuttprofhiterplipiguasodorjuggtalev.xyzinfoë gjithë javës do të ketë mot të mirë, temperaturat minimale.
  • Sylë Tahirsylaj tregon nëse në Kosovë do të vije moti i keq i Ballkanit. Albanian Show 14 Maj, - Era dhe reshjet e shiut të cilat janë të pranishme këto ditë në Kosovë, kanë shkaktuar frikë se mund të ketë vërshime në vend.
  • Temperaturat në vendin tonë kanë filluar të ulen. Me fillimin e nëntorit, ka filluar edhe ulja e temperaturave, gjë kjo e cila paralajmëron ardhjen e stinës së dimrit. Profesori universitar, Sylë Tahirsylaj, ka treguar për Express se si do të jenë temperaturat gjatë ditëve në vijim si dhe kur pritet të bjerë bora e parë.
  • Kryedemokrati Lulzim Basha pati një takim me aleatët sot në selinë e PD. Të pranishëm ishin Dashamir Shehi, Monika Kryemadhi, Agron Duka, Nard Ndoka etj., megjithatë ka tërhequr vëmendjen për përdoruesit e rrjeteve sociale mënyra se si është veshur kryetarja e LSI. Kryemadhi duket të ketë shkuar me një palë pantallona verore me ngjyrë të gjelbër, por kjo është vlerësuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *